adopcja psa rottweiler

Zdaję sobie sprawę, że jestem również chodzenie do ostatecznego miejsca przeznaczenia śmierci i wkrótce przejść tej samej scenie, bał starości, a wkrótce wymagać domu.

I musimy ciężko pracować, aby osiągnąć doskonałą starego centrum wiekowej. I możemy zbudować troskliwego domu starców Gdybyśmy:

opromote integrację osób starszych ze społecznością lokalną.

oengage osób starszych w działalności sportowej.

ochange Rola osób starszych w społeczeństwie przez wykorzystanie ich wiedzy.

Omake ich zdolnymi i nie pozwól im zmierzyć się z trudnościami finansowymi

Idealnie chciałabym rodziny dbać o swoich starszych rodziców. Ale osobiście uważam, że nie należy spodziewać się dzieci, aby opiekować się nim, kiedy starzeje. Seniorzy muszą zabezpieczyć się finansowo, powinien dbać o swoje zdrowie i powinny być w stanie żyć samodzielnie. Spodziewając miłości, czułości, opieki, hormonalne relacji z zięć prawa i synowa ustaw lub mieszkające razem z dziećmi stała się niepraktyczne w tych dniach. Ile osób starszych będzie zadowolony i zadowolony żyć z takiej rodziny, którzy są po prostu do zgrywania emerytury wyposażenie i pieniądze rząd zapewniając? Nie powinniśmy uciekać od pobytu lub regulacji w domach spokojnej starości w towarzystwie innych osadzonych. Korekty i przyjmowanie rzeczy takimi, jakie są to esencja do szczęśliwego życia.

Z pewnością, jeśli nasza tradycyjna postawa o domach spokojnej starości zmienia, nie ma nic złego w tym. Widzimy, że ludzie Zachodu znacznie zastosować ten pomysł iw rezultacie udało im się zapewnić opiekę osób starszych. Jednak w przypadku takiego kraju jak Indie, może być wątpliwe, aby na to pozwolić. W tym stanie, możemy rozwijać małych społeczeństw na naszym poziomie wspólnotowym, które pozwolą osobom starszym korzystać z wolnego czasu z przyjaciółmi i musi przyczynić się do domu przez pieniądzu, naturze lub usług.Nie jest tak domach spokojnej starości należy zachęcać, ale nie może kontrolować tych, którzy rzucają ich rodziców i możemy przynajmniej można pomóc tym starców. Więc zastanów się dobrze, zanim odrzucić ideę takich domów – dają nadzieję wielu, którzy w przeciwnym razie nie mają nadziei na wszystkich.

To jest moje głębokie przekonanie, że pracując razem, możemy zapewnić, że osoby starsze mają lepiej, wzbogacając i spełnienie życia. Moje przesłanie do wszystkich naszych seniorów jest to, że dbamy i kocham was wszystkich. Dziękuję wszystkim za wkład w młodszych pokoleń. Wkrótce będziemy za tobą do domu starców. Na koniec chciałbym wyrecytować mały wiersz.

Dr Jyoti Gaur

– autor artykułu

Author: adoptujemy.pl

Share This Post On