adoptujemy.pl

Zaadoptuj Zwierzaka

ZAGINĘŁA sunia beagle tricolor! Kuchary, k. Częstochowy

27.03.15 w Kucharach niedaleko Częstochowy zaginęła suczka rasy beagle, ma 10 lat i wabi się SNAPI. Nie ma chipa ani tatuażu, wszystkie charakterystyczne cechy umaszczenia widoczne są na zdi(...)

Kuchary, Śląskie Czytaj całość...

Do adopcji rozbrykany ZACK

Zack to młody pies w typie beagle, ma niecałe trzy lata. Mimo młodego wieku, sporo już w życiu przeszedł, przez pewien czas przebywał nawet w schronisku… Jest psem o niespożytym temperamen(...)

, Wielkopolskie Czytaj całość...

ZNALEZIONO psa beagle tricolor Katowice!

W dniu 7.04.2015 w Katowicach Koszutce, pod sklepem "Pod Trójką" (obok Poczty), znaleziono psa beagle tricolor. Pies miał na sobie obrożę z ćwiekami. Nie posiada chipa. Czysty, zadbany, zęby(...)

Katowice, Śląskie Czytaj całość...

Żywiołowy Zack szuka domu

Zack jest psem w typie beagle, którego poznaliśmy w momencie przerzucenia przez płot do czyjegoś ogrodu. Jak się okazało pies jest młody, obecnie ma około 3 lat, ale doświadczył już w swoi(...)

, Wielkopolskie Czytaj całość...

Beagle Reksio szuka dobrego domu

Reksio miał kiedyś swoją rodzinę, od szczeniaka mieszkał z ludźmi. Niestety ma za sobą incydenty, które zaważyły na jego losie, może nie do końca z jego winy lecz z nieumiejętności obyci(...)

, Wielkopolskie Czytaj całość...

Piękna sunia z charakterem GALA szuka dobrego domu

Gala to młodziutka sunia, ma w tej chwili dwa lata. Można więc powiedzieć, że ledwo co wyrosła z wieku szczenięcego i przechodzi okres młodzieńczego buntu ;). Trzeba nauczyć ją zasad dobre(...)

, Kujawsko Pomorskie Czytaj całość...

TASZA chciałaby znaleźć dom…

Tasza ma około siedmiu lat. Została porzucona przez swoją właścicielkę i znalazła się w schronisku. Przerażona, zestresowana, początkowo nie reagowała na nic… Ale z biegiem czasu, kiedy p(...)

, Lubuskie Czytaj całość...

ZAGINĄŁ pies beagle ARNI! Niepołomice, Małopolskie

W sobotę 31.01.2015 w miejscowości Niepołomice (okolice Pasternika) zaginął pies beagle tricolor. Wabi się Arni. Psiak przegryzł siatkę i wydostał się z posesji. Arni miał adresówkę, pos(...)

Niepołomice, Małopolskie Czytaj całość...

SHAGGY szuka dobrego domu

Shaggy ma sześć lat, pod naszą opiekę trafił rok temu. Nie ma chłopak szczęścia… Jest przepięknym, niesamowicie inteligentnym psem, ale potrzebuje zdecydowanego i konsekwentnego opiekuna. O(...)

, Lubuskie Czytaj całość...

Beagle LESIO, czy ktoś go wreszcie pokocha?

Lesio nie jest staruszkiem, ma około sześć lat, tylko w życiu spotykały go same złe chwile, więc posiwiał biedak ze zmartwienia… Najpierw wykorzystywano go w pseudohodowli, później uwiąza(...)

Łódź, Łódzkie Czytaj całość...
RSS Feeds