adoptujemy.pl

Zaadoptuj Zwierzaka

Amstaff

Beagle

Bernardyn

Berneński Pies Pasterski

Bokser

Buldog

Cane Corso

Chihuahua

Cocker spaniel

Doberman

Dogo Canario

Golden retriever

Husky

Jack russell terrier

Jamnik

Kundelek

Labrador

Maltańczyk

Mops

Owczarek

Pekińczyk

Pit bull

Pozostałe

Rottweiler

Seter

Shih tzu

Sznaucer

West highland white terrier

York

Ogłoszenia archiwalne / nieaktualne

Golden Retriever GAGA - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA poszukuje domu dla Gagi! Gaga to 8-letnia goldenka, która trafiła pod skrzydła fundacji w bardzo złym stanie fizycznym w grudniu 2015 r. Gaga to niezwykle pogodna, (...)

Warszawa, Mazowieckie Czytaj całość...

Niezwykłej urody,przemiła Rifka bardzo potrzebuje domu

Rifka ma około 2-3 lat i jest maleńkim cudem. Pomimo niezwykłej urody, przemiłego charakteru sunia z nieznanych przyczyn znalazła się w schronisku gdzie musi radzić sobie wśród większych od(...)

, Śląskie Czytaj całość...

Wystraszona schroniskiem maleńka Reszka bardzo potrzebuje domu

Reszka jest maleńką, bardzo łagodną, nieco przestraszoną schroniskiem suczką. Zgadza się z innymi psami, nie przejawia agresji. Sunia jest wysterylizowana, ma około 2-3 lat. Reszka bardzo (...)

, Śląskie Czytaj całość...

Znaleziono goldena Sławków, śląskie

W Sławkowie w województwie śląskim znaleziono w sobotę, 19 marca goldena. Jeżeli ktoś poznaje psa, lub słyszał o zaginięciu goldena w tej okolicy proszony jest o kontakt z Fundacją Pomocy G(...)

Sławków, Śląskie Czytaj całość...

Misio czeka na dom!

Czy starość zawsze musi boleć? Kolejny przykry widok kiedy w schronisku zobaczyć można starszego pieska, czekającego ciągle przy kratach aż ktoś go przygarnie, zwróci na niego uwagę, weźm(...)

, Dolnośląskie Czytaj całość...

MILO - Golden Retriever do adopcji

Podopieczny Fundacji AUREA – 8,5-letni Milo – poszukuje domu stałego. Milo to nadzwyczaj przyjacielski, radosny pies, ceniący ponad wszystko kontakt z ludźmi. Jest wielkim miłośnikiem spacer(...)

Stara Miłosna, Mazowieckie Czytaj całość...

WALLY - Golden Retriever do adopcji

Podopieczny Fundacji AUREA – 10-letni Wally – poszukuje domu stałego. Wally jest łagodnym, bardzo pogodnym psem, ceniącym ponad wszystko kontakt z ludźmi. To towarzyski i ciekawski pies w kwi(...)

Warszawa, Mazowieckie Czytaj całość...

MEGI - Golden Retriever do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA poszukuje domu dla MEGI. Megi, to 12-letnia goldenka, która trafiła pod naszą opiekę w marcu 2013 roku. Megi była w bardzo złej kondycji fizycznej, była mocno nie(...)

Warszawa, Mazowieckie Czytaj całość...

Forest czeka na swoją rodzinkę!

Forest jest pięknym kochanym psem. Uwielbia spacery, bliskość człowieka. Zna komendę siad, łapa. To jeszcze nie wybiegany młodziak, który za kratami się bardzo męczy. Jest ciągle pogryziony(...)

, Dolnośląskie Czytaj całość...

7-mies. Nuka przeszła już w życiu bardzo wiele,teraz szuka domu

Młodziutka 7-8 miesięczna suczka, szuka dobrego domku,takiego na zawsze. Nuka to mała, łagodna suczka,a już doświadczyła ludzkiej bezwzględności.Wyrzucona przed nowym rokiem, w największe(...)

, Małopolskie Czytaj całość...
RSS Feeds
You are here Psy do adopcji Psy do adopcji