adoptujemy.pl

Zaadoptuj Zwierzaka

Amstaff

Beagle

Bernardyn

Berneński Pies Pasterski

Bokser

Buldog

Cane Corso

Chihuahua

Cocker spaniel

Doberman

Dogo Canario

Golden retriever

Husky

Jack russell terrier

Jamnik

Kundelek

Labrador

Maltańczyk

Mops

Owczarek

Pekińczyk

Pit bull

Pozostałe

Rottweiler

Seter

Shih tzu

Sznaucer

West highland white terrier

York

Ogłoszenia archiwalne / nieaktualne

Pilnie szukamy domu dla młodziutkiej ok. 8 miesięcznej suni Lejdi

PILNIE szukamy nowego domu na CITO przed zbliżającą się zima dla młodziutkiej około 8 miesięcznej suni Lejdi Lejdi trafiła do przytuliska z ulicy, początkowo, nieśmiałą, nie umiała ch(...)

Lubliniec, Śląskie Czytaj całość...

Około 5-letnia sunia Bianka szuka odpowiedzialnego domu

Bianka na początku jest troszkę nieufna do nowych ludzi ale bardzo szybko się do nich przyzwyczaja (wystarczy jeden spacer i już jest ok). Kocha spacerki, świetnie chodzi na smyczy. Lubi się (...)

Lubliniec, Śląskie Czytaj całość...

Filip czeka na dom

Filipek to wspaniały pies nie wiem czemu 4 lata był w schronisku i nikt go nie zauważył? Filip to spokojny psiak który kocha wszystkich dorosłych i dzieci. W domu zachowuje czystość, bardzo ł(...)

Wroclaw, Dolnośląskie Czytaj całość...

Filip szuka domu

siemaneczko melduje się Filip, Fifi , że ma się bardzo dobrze w domu tymczasowym ale czeka na swój stały dom gdzie zostanie na zawsze z kochającą rodzinką. Nie wiem kto zostawił takiego skarb(...)

Walbrzych, Dolnośląskie Czytaj całość...

Golden Retriever FIDO - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom Aurea poszukuje domu dla Fido. Fido to młody półtoraroczny golden. Fido jest nadpobudliwy, bardzo łatwo wpada w ekscytację, a w takich sytuacjach niełatwo go wyciszyć i(...)

Golina, Wielkopolskie Czytaj całość...

Golden Retriever JOLY - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom Aurea poszukuje domu dla Jolly. Jolly ma 9,5 roku i jest wspaniałą, wręcz idealną goldenką. Jest niezwykle przyjacielska, pozytywnie nastawiona do wszystkich ludzi, uwiel(...)

Wrocław, Dolnośląskie Czytaj całość...

Golden Retriever NUTKA - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom Aurea poszukuje domu dla 10,5 letniej goldenki Nutki. Nutka to przeurocza, kochana sunia. Jest spokojna, zrównoważona i pewna siebie. Uwielbia towarzystwo człowieka, pieszc(...)

Ożarów Maz., Mazowieckie Czytaj całość...

Golden Retriever DONIA - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA poszukuje domu stałego lub domu tymczasowego dla DONI Donia, to 3- letnia sunia, która trafiła pod opiekę naszej fundacji w sierpniu 2013 r. Donia ma problemy neurol(...)

Prażmów, Mazowieckie Czytaj całość...

Golden Retriever NENA - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom Aurea poszukuje domu dla 13-letniej Neny. Nena jest spokojną, zrównoważoną, niezwykle przyjacielską i uwielbiającą pieszczoty starszą dostojną damą. Jest przyjazna w(...)

, Mazowieckie Czytaj całość...

Golden Retriever MEGI - do adopcji

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA poszukuje domu dla MEGI. Megi, to 11-letnia goldenka, która trafiła pod naszą opiekę w marcu 2013 roku. Megi była w bardzo złej kondycji fizycznej, była mocno nie(...)

Warszawa, Mazowieckie Czytaj całość...
RSS Feeds
You are here Psy do adopcji Psy do adopcji