adopcja kota z hodowli

adopcja kota z hodowli

za. Śledź inną osobę lub są ciągle postrzegane, gdzie są.

b. Skontaktuj się z osobą przez telefon lub SMS.

do. Są widoczne na adres domowy ofiary lub miejscu pracy.

re. Wejście do domu i mienia człowieka.

adopcja kota z hodowli

mi. Wyślij wiadomość do swojego postu polu i e-maile do komputera

fa. Skonfrontować osobę w miejscu publicznym lub prywatnym.

Im więcej można zrobić, takie jak zbieranie dowodów i prowadzenia dziennika ruchów Stalker za tym szybciej policja może być w stanie je naładować. Twardy jak to może brzmieć trzeba zdać sobie sprawę, że prześladowca jest bezwzględny i często nie zatrzyma się dopóki nie aresztowano. Zachęcam was kopać głęboko i znaleźć siłę, by walczyć.

adopcja kota z hodowli

8. Zbierz jak najwięcej wsparcia, jak można i zawsze mieć kogoś ze sobą, kiedy wychodzę w nocy. Istnieje wiele organizacji, utworzone z ludźmi, którzy zostali podkradał i są tam aby porozmawiać i doradzić, jak się chronić. Ci ludzie wiedzą, jak samotny i przerażające drogi mogą być tak dają swój czas, aby pomóc innym. Tego rodzaju wsparcie jest bezcenne, ponieważ ci ludzie są tak nieugięty jak stalker w ich dążeniu do wyeliminowania tych potworów z życia ofiary. Znajdziesz tu tych ludzi online w lokalnym domu kultury w większości krajów. Kiedy mówisz do nich wiesz, że masz solidne wsparcie. To nie zadowoli stalker, jak jego plan gry jest odizolowanie cię całkowicie.

9. Jeśli trudno jest poradzić sobie radzę zobaczyć doradcą. Nawet jeśli jest to tylko o tym mówić, jak się czujesz, że będzie to bardzo pomocne. I często odwiedzane doradcy podczas mojego stalking i tylko o kogoś, kto podziela moje uczucia dostał mnie przez. Jestem bardzo wdzięczny doradcy miałem do słuchania.

10. Twoja największa broń przeciwko tym ludziom to sam. Stalkerzy grać na głowie i pracować z metod zaszczepić strach w was. Żyję w kraju, gdzie wciąż nie ma prawa Stalking więc w ciągu akcesoria winiarskie ostatnich 15 lat mojego życia nauczyłem się kilku rzeczy.

– autor artykułu

Author: adoptujemy.pl

Share This Post On