adopcja psa doroslego

adopcja psa doroslego

Zostań Veterinarian- Przewodnik dla dzieci

Czy jesteś w wieku 8 i 12 lat i chcesz zostać weterynarzem? Wiem dokładnie, co przeżywa. Jestem lekarzem weterynarii, a ja podjąłem decyzję, aby stać się lekarz weterynarii w wieku powyżej 11 lat. Prawda jest taka, że ??są w wieku, kiedy większość weterynarzy podjąć decyzję kariery.slonko.eu/plisy Niedawno ankietowanych ponad stu lekarzy weterynarii w całym kraju, a 65% z nich stwierdziło, że podjęli decyzję, by zostać weterynarzem przed osiągnięciem wieku 13 lat więc jesteś w najważniejszych lat dla przyszłego lekarza weterynarii. Czy wszystko co możliwe w celu zbadania zwierząt i weterynarii teraz!

OK, więc mam ci gotowy do pracy, ale co należy zrobić? Pozwól mi być twoim przewodnikiem jak zostać weterynarzem. Jako Vet dla dzieci, skupię swój czas na pomaganie przyszłych lekarzy zwierząt, jak realizować swoje marzenia. W rzeczywistości, niedawno związany z praktykujących lekarzy weterynarii na terenie całego kraju i chcę podzielić te porady weterynarzy miał dla dzieci takich jak ty.

adopcja psa doroslego

Kiedy zapytałem ich, jak zostać weterynarzem, jak dotąd, górna rekomendacja weterynarzy i badane było do odkrywania i nauki badania jak najwięcej. Kiedy spotykam dzieci, które chcą być weterynarzy, pierwszą rzeczą, mówię im to „Wiele dzieci kochają zwierzęta. Dzieci, które kochają zarówno naukę, a zwierzęta są tymi, którzy stają się weterynarze”. To bardzo ważne, by zbadać jak najwięcej nauki, jak można w szkole, ale nie zatrzymać.

Nauka nie żyją tylko w klasie. Odwiedź muzeum, idź do obozu naukowego lub angażować się w klubie nauki. Jeśli chcesz mieć jeszcze większy wpływ, może pomóc naukowcom gromadzenie danych dotyczących zwierząt. Istnieje wiele programów krajowych, jak liczyć Wielki Backyard ptaków i lokalnych programów, takich jak monitoring płazów sponsorowany przez organizacje w całym kraju.

– autor artykułu

Author: adoptujemy.pl

Share This Post On